Fshati Smirë

NJOFTIM

SSNjoftohen të afërmit, miqtë dhe dashamirët në diasporë, se ngushëllimet me rastin e vdekjes së veteranit të arsimit Sabri Salihu, nga fshati Smirë i komunës së Vitisë, do të pranohen edhe në Zvicër,  të dielën më 23.01.2011, në  Route du Nant-d'Avril  12, 1214 Vernier, në Gjenevë, prej orës 9:00-17:00.

Natel: 079 775 61 87           Familja Salihu.

 

Comments 

 
#15 agron 2013-07-02 09:26
ngushllime familja sabri saliu
 
 
#14 Musa Sylejmani 2013-04-08 15:42
FAMILJES SALIHU JU SHPREHI NGUSHLLIME PER VETERANIN DHE MESUSIN SABRI SALIUN I NGUSHLLOJ GJITH FAMILJEN SALIU. JU SHPREHI NGUSHLLIM mUSA SYLEJMANI NGA ZVICRRA BASELL
 
 
#13 vedat imeri 2013-02-09 12:24
Ngushllime familjes salihu E mesusin SABRI zoti ne gjenet eqoft
 
 
#12 Fadili 2013-02-06 15:39
NJERIU QE NUK HARROHET

Njeri që meriton
Ta dalloj nga t'gjithë!
Ishë mësus i dashur!
Me një shpirt Fisnik.

Një ledhatim mbi Kokë,
Me fjalë, si të quajn ty!
Më hyri, në shpirt e zemër,
Vetë mësusi Sabri.

I qoftë, dheu i lehtë
Pastë ndjesë në amshim.

Ledhatim i but!
Me atë shpirt Fisnik!
Me atë fjalë të ngrohtë!
Mbet IDOLI im!

Do ta përkujtojë!
Deri në amshim!...

Me respekt:
Fadil Maliqi
 
 
#11 Ramiz Misini 2013-02-03 21:19
ngushllime familjes salihu mesusin sabri zoti ne gjenet
 
 
#10 gentrit 2012-07-26 07:12
ngushllime familjes se msuesuit sabri salihu

mos u smorsiteni
 
 
#9 Zeqir Maliqi 2012-06-08 11:35
Mesuesi Sabri ka qen njeri i menqur,shum intelegjent ,i shoqerueshem,sh ume i afert,orator dhe ka dit me i lidhe ngjarjet dhe me gjykuar drejte.
E kujtoj si njeri qe ka merituar respekt .
 
 
#8 abedin agushi 2012-04-09 10:35
ju shpregi ngudhllime familjes salihu per baban e tyre dhe te gjith te afermit e tyre
 
 
#7 Nazim Azemi 2012-02-21 14:59
kurrsesi nuk po muj me besu se ke Vdekur oi Rrespektuari o Msusi yn iDashur që shum e shum xhenerata naj msove enaj edukove.Vdekja e pamshirshme te morrikur patem nevjo ende per ty o musi Sabri. dote mbetesh per xhith mon ipa vdekshem per mua Nazimin dhe besoj per xhith Fshatin smirë,te qoft ileht dheu i Kosoves.
 
 
#6 fadil misini nga usa 2012-01-21 21:53
fadil misini nga usa
mbare familjes salihu i shprehi ngushellime per babane ,axhen,vellaune e shokune - mesuesin ton te dashure ...
 
 
#5 fevzi fejzullahu 2011-12-24 01:59
fejza vdekja eshte enatyres por njeri nuk po pajtojke me ate edhe se nu kishim qka te bajm veq me heshte eket e pash kure pa pritmas na shkove i dashuri msuesi edukatori prindi jon sabri por neve naj trashigove edukaten shkollimin e fyzyra jote e buzqeshja jote gjithmon do te rrine ne zemrat tona ishe ninder mesuesit epare te fshatit edhe te rrethit tone na trashigove edukat tepasur qe figura jote mos te harrohet kurre te porkujtoj me mall fevzia te qoft ilet dheu zoti te shprbleft me at qka na shprbleve idashuri sabri
 
 
#4 ibrahim smira 2011-10-21 17:29
ngushllime familjes salihu zoti ne gjenet mesusin tim sabriun
 
 
#3 muhamer ramadani 2011-09-22 18:31
france muhamer ramadani ju shprehi ngushllime familjes mesusit sabri salihu
 
 
#2 NAIM BUZA 2011-07-05 19:46
FAMILJES SALIHU U SHPREHI NGUSHTLLIME PER BABANE E TYRE SI DHE TE AFERMEVE TE TYRE NAIM BUZA LLOZANE
 
 
#1 merrushe 2011-05-15 07:58
Mirdita
Rubrika Fshati Smir asht e qelluar dhe mua po me vjne shume mire se une e pash per her te pare sod dhe e lexova.isha shume e emocionuar se aty pash se kishte vdek msuesi im i shkolles tevjeqare Sabri Salihu mu dhimbet shume
familjes Salihu ju shprehi ngushllime
aty pash edhe lexova edhe gjana te tjera, te cilat me te vertet me kan pelqye shume . JUVE QE E KENI FILLU KET PUNE JU UROJ VEQ SUKSESE DHE SHENDET NE T ARDHMEN
JU PERSHENDES UNE JETOJ NE ZELAND TE RE
 

Add comment

Komentet që përmbajnë fyerje, si edhe çdo lloj jotolerance, nuk do të publikohen.
Ju faleminderit për mirëkuptim.

Security code
Refresh

Video

Marketing

  • Marketing

Lajme nga VitiaInfo.com

Thënia e ditës

Tri gjëra nuk mund të kthehen mbrapsht: Fjala e thënë, shigjeta e lëshuar dhe e kaluara. /Thënje angleze/

Dërgo info

dergoinfo

Anketë

Sa jeni të kenaqur me nivelin e mësimdhënësve në shkollën e Smirës?
 

Ndihmo fshatin Smirë

ndihmo

autobusiFriday Saturday Sunday